Konferencja użytkowników gier PROCeed

Tytuł: „10 lat stosowania gier decyzyjnych PROCeed”

Termin: 3-4 grudnia 2024 r. (w formule „lunch-to-lunch”)

Miejsce: Poznański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Rubież 46, Poznań, sala konferencyjna w budynku H

Formuła: hybrydowa (możliwy udział na miejscu oraz online)

Uczestnictwo bezpłatne

Już od 2014 firma ITTI wspiera szkolenia z podejmowanie decyzji w warunkach kryzysowych. Ponad dwadzieścia uniwersytetów i szkół wyższych zaufało grom decyzyjnym PROCeed. Platforma nasza znana jest m.in. z gier w zakresie zarządzania kryzysowego takich jak: „Powódź na rzece Warcie”, „Epidemia wirusowa w Wielkopolsce”, czy też „Katastrofa kolejowo-drogowa na trasie Poznań-Gniezno„ oraz “Problemy w łańcuchu dostaw”. Symulacyjne gry edukacyjne to przyszłość w szkoleniu postępowania w sytuacjach krytycznych.


Z okazji dziesięciu lat praktycznego wykorzystania gier PROCeed chcielibyśmy podziękować dotychczasowym użytkownikom – i zaprosić przyszłych – na wyjątkową konferencję jubileuszową, która odbędzie się w Poznaniu 3-4 grudnia 2024 r. Celem spotkania jest wymiana doświadczeń dydaktycznych i poszerzenie świadomości na temat możliwości użycia PROCeed na polskich uczelniach wyższych oraz w ramach innych działań edukacyjnych. W trakcie konferencji usłyszymy prezentacje pomysłodawców produktu, twórców fabuły pierwszych gier, ekspertów merytorycznych z dziedziny zarządzania kryzysowego, ale przede wszystkim dydaktyków stosujących regularnie gry w trakcie zajęć ze studentami. Wśród osób, których będziemy mogli posłuchać znajdą się m.in.:

  • Waldemar Paternoga z-ca Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Wielkopolskiego
  • dr hab. inż. Jan Zych Członek Zarządu Poznańskiego Koła Polskiego Towarzystwa Badania Gier
  • dr Patrycja Bryczek-Wróbel z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie
  • dr hab. inż. Marian Żuber z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
Uczestnicy konferencji mogą liczyć na wiele interesujących prelekcji i rozmów z ciekawymi ludźmi, wyróżnienia dla dotychczasowych użytkowników naszych gier, nawiązanie współpracy z szeroko rozumianą społecznością użytkowników gier. Rozważana jest opcja publikacji artykułów konferencyjnych, w postaci monografii naukowej wydawnictwa „Nauka i Innowacje”. Organizatorzy konferencji są przekonani, że tegoroczna konferencja stanie się początkiem głębszej współpracy w ramach praktycznego wykorzystania nowoczesnych narzędzi w edukacji wyższej. Prosimy o rejestrację udziału na miejscu lub zdalnego, poprzez wypełnienie formularza pod przyciskiem „Rejestracja”. Serdecznie zapraszamy! Zespół PROCeed

Kliknij poniżej, aby otworzyć agendę konferencji w formacie PDF.